„A láb mindig kéznél van!”

A gyertya hatását a meleg, a vákuum, valamint a illóolaj hatóanyaga együtt biztosítja oly módon, hogy a gyertya lassan kb. 15-20 perc alatt ég el, ez idő alatt hőhatás keletkezik.A szívóhatás következtében a kezelt zónák területén vérbőség alakul ki, nő a véráramlás sebessége, ezáltal elszállítódnak a salakanyagok.

A természetgyógyászat egyik legérdekesebb, ma is használt ága a ez az ősi gyógymód, szinte minden nemzet ismeri.
Számos, fejlett egészségügyi kultúrával rendelkező országban ma is használják.
A köpöly egy harang vagy kúp alakú csésze, amit üvegből, szilikonból vagy műanyagból készítenek. A köpölyözőt a problémás területre helyezve statikusan vagy mozgatva alkalmazzuk, úgy, hogy benne vákuumot képzünk a levegő eltávolításával, ezzel intenzív helyi vérkeringés és nyirokkeringést fokozó hatást érve el.

Az előadás időtartama:. 1-1.5 óra

Az előadás tematikája:

• A gyertyázás
    • A testgyertya tulajdonságai,
    • A testgyertya használatához szükséges eszközök,
    • A testgyertyázás (Talp) indikációi és kontraindikációi,
    • A testgyertya fajtái és illóolajai,
    • A testgyertya alkalmazási lehetőségei a talpon (hová tegyük konkrétan)
  • A köpölyözés
    • A köpölyözés fajtái,
    • A köpölyözés használatához szükséges eszközök,
    • A köpölyözés (Talp) indikációi és kontraindikációi,
    • A köpölyözés (Talp) alkalmazási lehetőségei a talpon (hová tegyük konkrétan)

– Talpmasszőröknek
    – Svéd-, frissítő-, vagy gyógymasszőr bizonyítvánnyal rendelkező masszőröknek,
    – Pedikűrösöknek,
    – Természetgyógyász-Reflexológusoknak
    – Holisztikus szemléletű, tanulni vágyó érdeklődőknek
    – Bárki, aki érez hívást magában, jöjjön csatlakozzon ONLINE és sajátítsa el ezt a speciális működtethető technikát.

Az előadás módja: Online

Az előadás díja: INGYENES

A következő előadás időpontját az időpontok menüpontban találja meg.

Amennyiben további információra van szüksége, vagy az éppen meghirdetett időpont nem felel meg Önnek, írjon emailt a info@masszazsiskola.hu címre, vagy hívjon a +36-70-511-1019-es telefonszámon.