Ez az óra mindig pontosan jár – A kínai szervóra

A kínai orvoslás szerint akkor vagyunk egészségesek, ha a szervezet energia keringése harmonikus. Ez az energia a vitalitást, életerőt jelenti.
Az energiakeringés akadályoztatása betegséghez vezethet, érdemes tehát figyelemmel kísérni biológiai óránkat.
A mostani kutatások is kezdik igazolni, hogy a kínaiak által megalkotott szervóra hasznos és előremutató. A szervóra-táblázat segít abban, hogy megtanuld és figyeld a testedben végbemenő folyamatok működését.
A keleti gyógyítók szerint az egészség megőrzésének legjobb módszere az, ha követjük a biológiai óránkat. A bioritmus fogalma a nyugati orvoslás számára sem ismeretlen, de nem fektetnek rá különösebb hangsúlyt. A keletiek azonban több ezer éves megfigyelés alapján megalkották a szervórát.

Az előadás időtartama:. 4 óra

Az előadás tematikája:
– A szervóra ismertetése
– A bioritmus értelmezése
– A szervóra és 12 fontos élettani szereink
– A szervóra táblázata
– A szervóra és betegségek
– A testünk  jelzései, mert ez az óra sosem jár rosszul
– A szervóra segít megfigyelni és megérteni a testben zajló folyamatokat

– Ha szeretnéd harmonikusan és kiegyensúlyozottan élni az életed, a szervóra tud ebben segíteni!

Előképzettségre való tekintet nélkül bárkinek.

A következő előadás időpontját az időpontok menüpontban találja meg.

Az előadás módja: Online
Az előadás díja: INGYENES

Amennyiben további információra van szüksége, vagy az éppen meghirdetett időpont nem felel meg Önnek, írjon emailt a info@masszazsiskola.hu címre, vagy hívjon a +36-70-511-1019-es telefonszámon.