Nyirokmasszázs-ödématerápia (komplex manunális lymphodrainage)
+50 órás kiegészítő tanfolyam

50 órás kiegészítő képzés olyan 50 órás komplex manuális nyirokdrenázs tanfolyamot végzett szakembereknek, akiknek 100 órás képzés elvégzésére van szükségük
Elvégzésével 100 órás honosítható (országspecifikus) komplex manuális nyirokterapeuta végzettség szerezhető

Olyan elméleti és gyakorlati ismeretanyag elsajátítása, mely segítségével a masszőr vagy gyógytornász vagy egészségügyi szakember hatékonyan tud segíteni a vendégeinek.

A tanfolyam időtartama: 50 óra szakmai gyakorlat és online konzultáció.

6-8 db teljes kúra elvégzése, és annak teljes írásos, fényképes dokumentációja

• anamnézis felvétele
  • kezelési terv összeállítása
  • részletes betegdokumentáció vezetése
  • az elvégzett kezelések során alkalmazott fogások ismertetése
  • mérési pontok dokumentálása
  • esettanulmányok szemléltetése fotókon/videókon
  • kiegészítő kompressziós terápia egyéni alkalmazása és dokumentálása
  • összegzés, életmód tanácsadás
  • kiértékelés
  • online konzultáció

Az alap tanfolyam elvégzése után egyéni ütemezéssel, folyamatosan végezhető

Amennyiben az alap tanfolyamot még nem végezte el, annak időpontjait
időpontok menüpontban találja meg.

Részvételi díj: 55000 Ft

Névre szóló, sorszámozott Tanúsítvány 100 órás komplex manuális nyirokdrenázs tanfolyam elvégzéséről angol (COMPLETE Manual Lymphatic Drainage course) vagy német (KOMPLEX Manuelle Lymphdrainage Kurs) nyelven.

Jelentkezés, helyfoglalás: Töltse ki a jelentkezési lapot. A jelentkezés elfogadásáról e-mailben küldünk írásos visszaigazolást. És a jelentkezési határidő után pedig egy megerősítő e-mailt  még egyszer.

Amennyiben további információra van szüksége, vagy az éppen meghirdetett időpont nem felel meg Önnek, írjon e-mailt az info@masszazsiskola.hu  címre, vagy hívjon a
+36 70 511 1019-es telefonszámon.