A tudás érték!

A Masszázs-Med Masszázsiskola 2009-óta működő vállalkozás.

Emberekkel foglalkozni az egyik legszebb hivatás és végig kísérni egy gyógyulási folyamatot, vagy tudni felhívni a figyelmet, hogy vigyázz ebből baj lehet, tegyél meg mindent, hogy el tudd kerülni, ehhez elengedhetetlen a megszerzett és jól használható tudás alkalmazása.

A Masszázs-Med Masszázsiskola, erre biztosít lehetőséget a tanfolyamjaival.

A tanfolyamokon szerzett ismereteknek tudományos és megalapozott bizonyítása van.

Az oktató elhivatott a szakmája iránt és nem csak hazai, de külföldi szakmai tapasztalatát is beilleszti az oktatásaiba, ezért sokkal komplexebb szemlélettel végzi a tanítását.

Fontosnak tartja, hogy ne csak egy diagnózist vagy egy vendég kikérdezésig értsél, hanem összefüggéseiben tudj megfelelő és tartós eredményes kezelési (masszázs) programot alkalmazni a hozzád forduló vendégeiden.

Ígérem, nem sablonokat, betanult mozdulatokat fogsz tanulni, hanem összefüggéseket megértve használható gyakorlati tudással fogsz a tanfolyam végén távozni. 🙂

Szeretettel és személyre szabott szakmai figyelemmel várlak. 🙂