Vonatkozó jogszabályok

Felnőttképző nyilvántartási számmal rendelkezünk:B/2021/001677 és a Felnőttképzési Adatszolgáltatási Rendszerben is jelen vagyunk.

1. szeptember 1-től jelentősen megváltozott a jogszabályi környezet.

Van lehetőség szállás igénybevételére?

Több lehetőséget is tudunk ajánlani a közelben. Kérjen tájékoztatást az elérhetőségeinken, illetve jelezze a jelentkezési lapon.

Van-e lehetőség részletfizetésre?

Igen, saját egyénre szabott ütemezésű fizetési feltételt tudunk biztosítani számodra, ez egyéni egyeztetést igényel. A képzési szerződésben is rögzíteni fogjuk a feltételeket.

A tanfolyam elvégzése után külföldön is elfogadják az itthon elsajátított tudást?

Igen,(országspecifikus) dolgoznak is vele sokan külföldön

A nálunk végzett tanulóink visszajelzései alapján, amiről konkrétan tudunk:

Ausztria,Ausztrália,Anglia,USA,Németország,Svájc,Norvégia,
Franciaország,Spanyolország (Gran Canaria),Szardínia,
Olaszország,Japán,Dubai,Szerbia,Horvátország,
Románia (Erdély),

Hogyan tudom biztosítani a helyemet a tanfolyamra?

1. A jelentkezési lap pontos kitöltésével a helyedet le tudod foglalni!
  2. A tanfolyami díjat a helyszínen, készpénz fizetéssel vagy a tanfolyam előtti napon utalással a megadott számlaszámra.

Annyit kérünk, hogy csak akkor küldd el a jelentkezési lapod, ha szinte biztosan tudod jelen leszel a tanfolyamon, mert a létszám mindig korlátozott és gyorsan betelik és ezért más ne kerülhessem hátrányba!

Kaphatok igazolást munkahelyre, iskolába a hiányzás idejére?

Iskola, munkahely kérése esetén díjmentesen igazolást állítunk ki a tanfolyam teljes időtartamára.

Vannak egyéb költségek?

A feltüntetett árak bruttó árak, tartalmazzák az elméleti és gyakorlati oktatást és az elektronikus jegyzet árát is.

Kizárólag az idegen nyelvű tanúsítványért kell 3500 forintot fizetni nyelvenként.