„A láb mindig kéznél van!”

A csakrák, a hozzájuk tartozó belső elválasztású mirigyen keresztül hatással vannak a belső szervek működéseire, így azok stimulálása oldja a blokkokat, a stresszt és a feszültséget, ezáltal beindítja a szervezet öngyógyító folyamatait. A lélek érintése által szinte észrevétlenül pozitív tudatállapotbeli változás állhat be.

Az előadás időtartama:. 1-1.5 óra

Az előadás tematikája:

– A csakrák jelentése,
– A csakrarendszerek,
– A 7 fő csakra és a hozzá tartozó belsőelválasztású mirigyek
– A csakrák elhelyezkedései talpon,
– A csakra-talpmasszázs eredete és története,
– A masszázs menete,
– A masszázs sorrendje,
– A csakra-talpmasszázs indikáció és kontraindikáció,

– Talpmasszőröknek
– Svéd-, frissítő-, vagy gyógymasszőr bizonyítvánnyal rendelkező masszőröknek,
– Pedikűrösöknek,
– Természetgyógyász-Reflexológusoknak
– Holisztikus szemléletű, tanulni vágyó érdeklődőknek
– Bárki, aki érez hívást magában, jöjjön csatlakozzon ONLINE és sajátítsa el ezt a speciális működtethető technikát.

Az előadás módja: Online

Az előadás díja: INGYENES

A következő előadás időpontját az időpontok menüpontban találja meg.

Amennyiben további információra van szüksége, vagy az éppen meghirdetett időpont nem felel meg Önnek, írjon emailt a info@masszazsiskola.hu címre, vagy hívjon a +36-70-511-1019-es telefonszámon.